En iyi online ingilizce kursları hangileridir?

13.5K
En iyi online ingilizce kursları hangileridir?

En İyi Online İngilizce Kursları Hangileridir?

En İyi Online İngilizce Öğrenme Platformları

En iyi online ingilizce kursları hangileridir? , 2022 yılında İngilizce öğrenmek artık geleneksel bir sınıf ortamında yapılmıyor, hatta koronavirüs pandemisinden dolayı yapılamıyor. Aslında, en iyi online İngilizce dersleri, öğrenci düşünülerek tasarlanmıştır ve uzaktan öğrenenler veya resmi bir ortamın dışında becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel olan modern, öğrenci dostu bir şekilde eğitim sağlar.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, eğitim deneyiminizde farklı özellikler arıyor olabilirsiniz, bu yüzden bu gün size en iyi online İngilizce dersleri için en iyi seçimleri toparladım. İster seyahat, ister profesyonel bir değişim veya sadece eğlence için olsun, size uygun bir kurs mutlaka var.

Bu kurslar listesine geçmeden önce yine de yurtdışı dil okulları vasıtasıyla bir dil öğrenmek istiyorsanız lütfen bizi arayın. Özelikle ; İngiltere dil okulları, Kanada dil okulları, Amerika dil okulları ve İrlanda dil okulları için size en iyi kampanyaları oluşturacağımızı bilmenizi isteriz. Telefon : 0 212 261 28 88 ( Felix Academy )

En İyi Online İngilizce Kursları

En İyi Online İngilizce Kursları için devam ediyoruz.

2023 Yılının En İyi Online İngilizce Programları

 • Genel olarak En İyi: English Class 101
 • En İyi Bütçe: USA Learns
 • En İyi İkinci: BBC 6 Minute English
 • Görsel Öğrenciler için En İyisi : Bubble Bee TV
 • Acelesi Olan İnsanlar İçin En İyisi : Duolingo
 • Meşgul İnsanlar için En İyisi: Hadi Konuşalım
 • İleri Öğrenim için En İyisi: ILAC Kiss ( 0 212 543 58 06 )
 • Kelime Dağarcığı Açısından En İyisi: Universitat Politècnica de Valencia’da Üst-Orta İngilizce

EN İYİ GENEL English Class 101

Kapsamlı bir İngilizce öğrenme deneyimi için English Class101 en iyi seçeneklerden biridir. İster yeni başlıyor olun, ister halihazırda biraz İngilizce deneyiminiz olsun, her düzeyde öğrenim için bir sürü ders var – 1.600’ün üzerinde ve artıyor.

Sınıflar, çok yönlü bir yaklaşım için video ve ses podcastlerini ve her dersi özetlemek için yazılı notları birleştirir. Bu, özellikle yetişkin öğrencilere yönelik İngilizce öğrenimidir, bu nedenle eğitmenler heveslidir ancak asla patronluk taslamaz. Ayrıca diğer öğrencilerle etkileşim kurabileceğiniz ve birbirinizin pratik yapmasına yardımcı olabileceğiniz bir topluluk forumu da var.

Bazı derslere ve kaynaklara ücretsiz bir hesapla erişebilirken, diğer kurslar ve özellikler ücretli üyelik gerektirir. Satın alınabilecek üç seçenek vardır ve bir, üç, altı, 12 ve 24 aylık üyelikler arasından seçim yapabilirsiniz: Temel (sıklığa bağlı olarak yaklaşık 8 ila 96 ABD doları arasında değişir), Premium (yaklaşık 25 ila Sıklığa bağlı olarak 240 ABD doları) veya Premium + (sıklığa bağlı olarak yaklaşık 47 ila 549 ABD doları).

Ödeme duvarının arkasındaki özellikler arasında ayrıntılı bilgi kartları ve sınavların yanı sıra telaffuzunuzu kaydetme ve ana dili İngilizce olanlarla karşılaştırma seçeneği bulunur.

Site, sosyal medyayı da kapsayan sağlam bir marka oluşturdu – örneğin Instagram hesabı, iyi organize edilmiş, kısa derslerle güçlü bir varlığa sahip. Bu nedenle, ücretsiz seçeneğe bağlı kalmayı seçseniz bile, bol miktarda bilgi alırsınız.

En iyi Bütçe: USA Learns

Sacramento County Eğitim Ofisi tarafından kurulan ve 2008 yılına kadar ABD Eğitim Bakanlığı ve California Eğitim Bakanlığı tarafından finanse edilen USA Learns, tamamen ücretsiz olduğu için İngilizce öğrenenler için en iyi bütçe seçeneklerinden biridir.

Site, tüm temelleri kapsayan binlerce dil öğrenme etkinliği sunar: dilbilgisi, yazım, telaffuz, kelime bilgisi, işitsel beceriler ve daha fazlası. Gösterişten uzak ve etkili bir öğrenme deneyimi için idealdir.

USA Learns ile ilgili en ilginç şeylerden biri, hükümet kaynakları sayesinde, süreç boyunca onlara rehberlik etmek üzere tasarlanmış dört üniteli bir kurs ile ABD vatandaşlığı adayları için bir kaynak olmasıdır. İngilizce dersleri sadece vatandaşlık başvurusunda bulunanları hedef almıyor: Dili öğrenmeye çalışan herkes içindir.

Temel müfredat, öğrencilere İngilizce okumayı, yazmayı, dinlemeyi ve konuşmayı öğreten çok yönlü bir yaklaşım kullanır. Videolar biraz eski moda ve modern bir prodüksiyon değerine sahip değil, ancak temel yapı mantıklı. Sizi “sınıfa” koyarlar ve uzman öğretmenlerden takibi kolay dersler sağlarlar.

En iyi İkinci : BBC 6 Minute İngilizce

Adından da anlaşılacağı gibi, bu basit, gerçek dünya programının arkasında tanınmış İngiliz yayıncı BBC var. Dinlemek tamamen ücretsizdir ve her “bölüm” yalnızca altı dakika uzunluğundadır.

Her hafta yeni dersler yayınlanıyor ve 2013 yılına kadar uzanan arşivler var. Yapı da sizin tipik “dil dersleri” formatınız değil. Program, özellikle gramer ve kelime bilgisi ile ilgili etkileşimli dersler yerine, her hafta farklı konularla konuşmalı bir radyo programı gibi ses çıkarıyor.

Altı dakikalık “konuşma şovu” formatı, İngilizce öğrenenlerin farklı aksanlara alışmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bazen resmi dil derslerinde eksik olabilecek değerli bir beceri sağlar: onu günlük bağlamlarda anlamak. Programların her biri bilim, beşeri bilimler, popüler kültür ve diğer alanlardaki bireysel, ilginç konuları ele alıyor, her birinin başında bir soru veya konu ortaya koyuyor ve ardından bölümün geri kalanı için tartışıyor.

Önemli sözcükler vurgulanmıştır, ancak anahtar, günlük konuşmadaki pratikliğidir, bu da onu daha az resmi ve potansiyel olarak dinleyiciler için daha yararlı kılar.

Görsel Öğrenciler için En iyisi : Bubble Bee TV

Metin duvarları ve temel kelime kartları sizin için işe yaramazsa, BubbleBeeTV gibi şık, son derece görsel bir program en iyi seçeneğiniz olabilir. Programın birkaç farklı bileşeni var, ancak hepsi renkli, iyi organize edilmiş ve görsel olarak ilgi çekici.

BubbleBeeTV, video serisine ek olarak, öğrencilerin günlük yollarla günlük yollarla İngilizce pratiği yapmalarına yardımcı olan, aylık ücretsiz ödemeler de dahil olmak üzere yaratıcı basılabilir materyallere sahiptir. Belirli konular üzerine önceden filme alınmış derslerin yanı sıra, daha kişiselleştirilmiş ve görsel bir deneyim sunan özelleştirilebilir ders planları ve sohbet oturumları için seçenekler vardır.

BubbleBeeTV’nin oturumları, her biri fiil zamanları ve yapıları, iş görüşmeleri için İngilizce, telefon görüşmeleri için İngilizce ve daha fazlası gibi farklı bir konuyu kapsayan birkaç kursa bölünmüştür. Akılda kalıcı videoların ve derslerin yanı sıra çalışma kitapları ve alıştırma sayfaları ile birlikte sesli ve görsel öğrenmenin bir karışımını içerirler.

Bazı özellikler BubbleBeeTV aracılığıyla ücretsizdir, ancak Kişiselleştirilmiş İngilizce Dersleri ve İngilizce Sohbet Cafe gibi sınıflar için şirket sizden maliyet ve ayrıntılar için e-posta göndermenizi ister. İş Görüşmesinde Akıcı İngilizce gibi diğer kurslar, Udemy aracılığıyla yaklaşık 12 ABD Doları karşılığında sunulmaktadır .

Acele İngilizce Öğrenmek isteyenler için :Duolingo

Hızlı ve rahat dil öğrenimi söz konusu olduğunda, Duolingo’yu yenmek zordur. Ücretsiz dil öğrenme sitesi, İngilizce de dahil olmak üzere çeşitli lehçeleri, imzası aracılığıyla, ilerledikçe öğrenmen için küçük lokmalar halinde dersler sunar.

Kurslar, her genel dersin içine yerleştirilmiş daha küçük alıştırmalarla daha büyük kategorilere ayrılmıştır. Farklı kavramlar üzerine dersleri tamamlamak, geleneksel bir kursun yapısını taklit ederek, ancak sizi motive eden eğlenceli, oyun benzeri bir yapıyla daha zorlu kavramları “kilitler”.

Duolingo’nun gerçek iyi yanı, hareket halindeki öğrenciler için çok uygun olmasıdır. Ne de olsa yeni bir dil öğrenmek, özellikle başlangıçta göz korkutucu olabilir. Burada, programınıza (ve dikkat sürenize) ne olursa olsun, tek bir oturuşta tüm dersleri tamamlamayı seçebilir veya beş dakikalık bir tazeleme yapabilirsiniz.

Derslerin belirli yönlerini (ses ve konuşma bölümleri gibi) etkinleştirme ve devre dışı bırakma seçeneklerine sahip bir masaüstü sitesi ve bir mobil uygulama bulunmaktadır. Yani, toplu halde veya toplu taşıma halinde olsanız bile, yine de biraz öğrenebilirsiniz.

Meşgul İnsanlar için : Let’s Talk

Faydadan ödün vermeyen hızlı İngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Bu ücretsiz, YouTube tabanlı platform, basit ve eğlenceli video dersleriyle milyonlarca abonenin favorisidir. Size de kesinlikle tavsiye edebilirim.

Temel kavramlardan mahrum kalmasa da, kanalın odak noktası daha çok yeni İngilizce konuşanların çok çeşitli sözcükler, dilbilgisi ve telaffuz öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Çoğu video 10 ila 15 dakika uzunluğundadır ve her seferinde bir konsepte odaklanır. Temel bilgiler ve derinlemesine gramer derslerinin yanı sıra argo kelimeler, konuşma sözcükleri ve benzer fiilleri karıştırmaktan nasıl kaçınılacağı gibi daha günlük konulara odaklanan videolar da var.

Yine de Let’s Talk sadece kelimelerin kendisiyle ilgilenmiyor. Kanalın tamamı, ana dili İngilizce olmayanlara doğru telaffuz ve nötr aksanla İngilizce konuşmayı (veya daha spesifik olmak gerekirse, bölgesel olmayan bir Amerikan aksanıyla nasıl konuşulacağını) öğretmeye ayrılmış bir bölüm var.

Bu  derslere ek olarak, kanalda Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) sınavına hazırlanan öğrencileri hedefleyen videolar ve tüm bölümler için pratik yapmak için yararlı videolar yer alıyor. Yalnızca birkaç dakikanız varsa ancak görsel ve video öğrenmeyi tercih ediyorsanız, bu kanal sizi ele alıyor.

İLERİ ÖĞRENİM İÇİN EN İYİSİ : OpenLearning’de Akademik İngilizce

Temel bilgileri geçtikten sonra, İngilizce’de daha karmaşık kavramları öğrenmeye geçmek isteyeceksiniz. “Akademik” İngilizce dersleri, belki de İngilizce düzeyinde bir koleje giden ve desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere yardım etmeye yöneliktir. Ancak ileri düzey İngilizce öğrenenlerin ihtiyaç duyabileceği becerilere ve araçlara sahipler – üniversiteye bağlı olsun ya da olmasın.

Bu ücretsiz ders, gramer ve kelime bilgisine sahip olan ve yapı, tutarlı argümanlar ve denemeler, tartışma ve benzer konular hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ileri düzey konuşmacılar içindir. Akademik İngilizce ile ilgili OpenLearning kursu yazma merkezlidir, ancak aynı zamanda ana kavramları bulmaya ve belirli gerçekleri ve ayrıntıları hatırlamaya odaklanan konuşma (tartışma ve sunumlar için) ve dinleme becerileri üzerine dersler de içerir.

Bu büyük ölçüde geleneksel bir derstir; ana kavramlar için dersler, videolar ve sınavların yanı sıra öğrencilerin yeni dil becerilerini uygulamak için birlikte çalışmasına olanak tanıyan etkileşimli projeler. İleri İngilizce dil becerilerinde ustalaşmak için basit ve gösterişsiz bir yaklaşım, daha derinlemesine, karmaşık tartışmalar yürütmek ve resmi ve gayri resmi dilin nüanslarını anlamak isteyen öğrenciler için ideal.

KELİME DAĞARCIĞI AÇISINDAN EN İYİSİ : Universitat Politècnica de Valencia’da Üst-Orta İngilizce

EdX eğitim platformu aracılığıyla Universitat Politècnica de Valencia, üst düzey İngilizce dilinde profesyonel bir sertifika sunar. Program, iş dili, modern yaşam, küreselleşme koşulları ve teknolojiye odaklanan dört farklı kurstan (toplamda yaklaşık 180 $) oluşan bir paketten oluşmaktadır.

Her sınıf dört hafta boyunca haftada üç ila beş saat sürecek şekilde tasarlanmıştır ve dört konunun kelime dağarcığı, konuşma ve yazma becerilerine odaklanır. Bu, gerçek dünya konuşmaları için yararlı kavramları ve kelimeleri öğretmeyi amaçlayan daha pratik bir sınıflar setidir.

Daha temel İngilizce dersleri basit kelime ve dil bilgisi kavramlarına odaklanabilirken, bu sertifika özellikle daha profesyonel ve günlük durumlar için gerekli olan kelime dağarcığını hedefler. Cümleleri meyve isimleri ve sonsuz fiil zamanlarıyla tekrarlamak yerine, dersler pratik uygulamalara odaklanır: spor ve filmlerle ilgili gündelik sohbetler, genel mülakat sorularını yanıtlama, mektup yazma vb.

Bunlar, orta ila ileri seviyedeki öğrencilerin muhtemelen aradıkları türden becerilerdir, bu nedenle bu mini sınıflar paketi, daha genel kursların bıraktığı bazı boşlukları doldurabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Online İngilizce Dersinde Ne Öğretilir?
Online bir İngilizce dersi genellikle şunları öğretir:

 • Telaffuz
 • İngiliz alfabesi
 • Düzgün dilbilgisi
 • Okuma ve yazma
 • Cümle yapısı

Online İngilizce dersi kimler içindir?

İngilizce genel olarak dünyanın evrensel dili olarak kabul edilir, bu nedenle İngilizce dersi almak neredeyse herkesin yararına olacaktır. Anadil olarak İngilizce dil becerilerinizi tazeleyebilir veya yeni başlayan biriyseniz, dili sıfırdan öğrenebilirsiniz. Çevrimiçi bir İngilizce dersi, iletişim becerilerinizi geliştirmenize veya hatta bir işe girmenize yardımcı olabilir. Ayrıca İngilizce konuşan arkadaşları, diğer öğrencileri, aile üyelerini veya iş arkadaşlarını daha iyi anlamana yardımcı olabilir.

Online İngilizce dersinin maliyeti ne kadardır?

İngilizce dersleri, derslerin uzunluğu, ders türleri, müfredat, hız ve fiyatlara göre değişiklik gösterir. Akıllı telefonunuzdan alıştırma yapmanıza yardımcı olacak çevrimiçi dersler ve uygulamalar dahil olmak üzere ücretsiz dersler bulabilirsiniz. Bununla birlikte, daha derinlemesine bir ders istiyorsanız, 25-550 ABD Doları arasında herhangi bir yerde ödeme yapmayı bekleyin.

En İyi online İngilizce platformlarını nasıl seçtik?

Mevcut pek çok online İngilizce dersi var; ilk sekize karar vermeden önce 20’den fazla araştırma yaptık. Sunulan müfredat türüne, web sitesi özelliklerine, etkinliklerine ve maliyetlerine göre en iyi çevrimiçi İngilizce derslerini seçtik. Ek olarak, popüler kültür veya iş görüşmeleri gibi derslere, formatlara ve işlenen konulara baktık.