ILAC Kanada Dil Okulu

46
ILAC Kanada Dil Okulu

ILAC Kanada Dil Okulu

ILAC Kanada dil okulları

ILAC Kanada dil okulu Kanada’nın 2 büyük kenti Vancouver ve Toronto’daki okullarında dünyanın her köşesinden katılımcılara İngilizce eğitimi vermektedir. UNESCO araştırmalarına göre bu iki kent dünyada yaşamak için tercih edilecek en iyi kentlerden ikisidir. Okul hem Kanada’da hem de dünyada birçok kuruluş tarafından akreditedir. Küçük sınıflarda eğitim veren okulda 18 İngilizce seviyesi ve 10 farklı seçmeli ders arasından seçim yapma imkanı vardır. Eğitim kadrosu tamamen TESOL sertifikalı deneyimli öğretmenlerden oluşur.

Akreditasyonlar

 • CLC (Canada Language Council)
 • CAPLS (Canadian Association of Private Language School)
 • CEC (Canadian Education Centre Network)
 • AILIA (Association of Language Industry)
 • FIYTO (Federation of International Youth Travel Organizations)
 • ALTO (Association of Language Travel Organizations)
 • Industry Canada
 • TESL Canada
 • ETS Authorized TOEFL iBT Centre

ILAC Kanada Konaklama Tipleri

Aile Yanı Konaklama: ILAC size, homestay direktörü tarafından özenle seçilen, Kanadalı bir aile ile yaşamanızı tavsiye etmektedir. Aile yani konaklama, İngilizce dil eğitiminizi tamamlamakla kalmayıp Kanada kültürünü yakından tanımanıza ve bir ömür boyu sürecek olan arkadaşlıklar kurmanıza imkan tanımaktadır. Odalar tek veya iki kişilik olarak seçilebilir.

Diğer: Yurt imkanları sınırlıdır ve en azından 2-3 ay öncesinden rezervasyonu yapılmalıdır. Yurt programı seçeneği dışında, otel, mobilyalı oda veya apartman daireleri konaklaması seçenekleri de mevcuttur.

Toronto ILAC Dil Okulu

Toronto’daki ILAC dil okulu şehrín tam merkezindedir. Tüm yerlere ulaşıma imkan sağlayan ; otobüslere ve metroya erişimin en kolay olduğu en büyük metro durağı Yonge ve Bloor metrosuna yürüme yolu uzaklığındadır. Okul çevresinde birçok restoran, mağaza, gece külübü, bar, tiyatro, sinema ve kafeler bulunmaktadır. ILAC ; öğrencilerinin ücretsiz erişim ve kullanım hakkına sahip olduğu Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve ingilizce araştırma merkeziyle yan yana bulunmaktadır. Toronto şehrinin en sembolik dokularından biri olan Toronto Üniversitesi Kampüsüne , sahil bölgesine ve diğer turistik atraksiyonlara yürüyüş mesafesindedir. Öğrenci kafeteryası ve locası, 100 bilgisayarı ve ücretsiz hızlı internet erişimi, TOEFL çalışmalarının da dahil olduğu İngilizce dil laboratuvarı, 50 sınıfı ve modern tesisleri vardır.

Toronto Kanada’nın en büyük şehridir. Kanada’nın finans merkezidir. New York’a arabayla sadece 8 saatlik mesafededir. Toronto’dan Kanada’nın diğer önemli şehirleri olan Montreal ve Ottawa’ya da rahatlıkla hafta sonu turları düzenleyebilirsiniz. Toronto’da dünyanın heryerinden birçok farklı insanı görebilirsiniz. Büyük şehir olmasından dolayı sosyal yaşam çok aktiftir. Gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Dünyanın en uzun otobanı olan Trans Canada burada yer alır. Yeraltında alışveriş merkezleri ve metro istasyonları vardır. Son derece güvenli bir yerdir, suç oranı oldukça düşüktür. İklimi nemli ve karasaldır. Bunun en önemli sebebi ülkenin güneyinde yer alması ve Ontario Gölü’ne yakınlığıdır. Görülmesi gereken yerler arasında Rogers Centre, Toronto Island Park, Harbourfront Centre, Casa Loma Kalesi, CN Tower, New City Hall, Ontraio Gölü, Yorkville vardır.

Vancouver ILAC Dil Okulu

Vancouver’da ki ILAC dil okulu şehir merkezinin ortasındadır. 30 sınıf ve modern tesislere, Öğrenci kafeteryası ve locasına, 60 bilgisayar ve ücretsiz hızlı internet erişimine, TOEFL çalışmalarının da dahil olduğu İngilizce dil laboratuvarına sahiptir. Vancouver, 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir.

Vancouver Kanada’nın batı yakasında Pasifik Okyanusu kıyısındadır. Vancouver doğal güzellikleri ve muhteşem şehir planlaması ile ön plana çıkar. Birleşmiş Milletler tarafından birçok kez dünyada yaşanılabilir en iyi şehir seçilmiştir. Doğal güzelliklerden, açık hava sporlarından, dünya mutfaklarından hoşlanan ve Kanada’da ılıman bir iklimde eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. Büyük Vancouver Bölgesi’nin şehirlerinden birisidir. Vancouver Limanı dünya ölçütlerinde önemli büyüklüktedir. Ayrıca Vancouver, Hollywood ve New York’tan sonra Kuzey Amerika’daki üçüncü film üretim merkezidir. Yıllardır Amerika kıtalarının en yaşanası kenti seçilen Vancouver, 2010 yılında kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapacaktır. Kanada için ılıman iklimi, dinamik ve kozmopolit yapısıyla eğitim için de ideal bir kenttir.

ILAC Kanada Dil Okullarında Sunulan Programlar

Genel İngilizce Programları

 • Genel İngilizce Kursları
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Üniversite Eğitimine Yönelik Akademik İngilizce Kursu
 • Kanada’da Lise Yılı

Sınav Hazırlık Kursları

 • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEFL Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Programları

 • İş İngilizcesi Diploması
 • Executive İş İngilizcesi Kursları
 • İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Kurslar
 • TESOL Diploması
 • TESOL Sertifikası

ILAC Özel Amaçlı Programlar

İngilizce ve Turizm Alanında Maaşlı Staj Programı: Programa Vancouver veya Toronto’da katılabilirsiniz. Maksimum süre olarak 24 hafta dil okul ve 24 hafta maaşlı turizm dalında işe yerleştirme şeklinde program sunulur. İsteyen öğrenciler dil eğitimi ile çalışma programını eş zamanlı olarakta alabilirler.

İngilizce ve Profesyonel Maaşsız Staj Programı: Programa Vancouver veya Toronto’da katılabilirsiniz. İşe yerleştirilmenizden önce en az 4 ila 8 hafta dil okuluna katılmanız zorunludur. Eğer İngilizce seviyeniz yetersizse bu süre daha da uzayabilir.

ILAC Kanada Dil Okulu Fiyatları

4 hafta
ILAC KISS Full-Time 640, Part-Time 400 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 1480 KANADA DOLARI (CAD)

8 hafta
ILAC KISS Full-Time 1.200 Part-Time 800 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 2.960 KANADA DOLARI (CAD)

12 hafta
ILAC KISS Full-Time 1.680, Part Time 1.200 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 4.260 KANADA DOLARI (CAD)

24 hafta
ILAC KISS Full-Tİme 3.240, Part-Time 2.400 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 8.040 KANADA DOLARI (CAD)
ILAC 50/50 Start Now 4.824 KANADA DOLARI (CAD)

36 hafta
ILAC KISS Full-Time 4.860, Part-Time 3.600 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 11.700 KANADA DOLARI (CAD)
ILAC 50/50 Start Now 7.020 KANADA DOLARI (CAD)

48 hafta
ILAC KISS Part-Time 6.480, Part-Time 4.800 KANADA DOLARI (CAD)
Intensive English 15.120 KANADA DOLARI (CAD)
ILAC 50/50 Start Now 9.072 KANADA DOLARI (CAD)

İlgili Linkler

Kanada dil okulları

Kanada dil okulu fiyatları

ILAC Kanada dil okulu ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha geniş bilgi için bize her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.